ما آدما خیلی تاثیرپذیریم. ما از آدمای اطرافمون، فیلمایی که میبینیم، کتابایی که مطالعه میکنیم و حتی آهنگای چند دقیقه ای که گوش میدیم تاثیر میگیریم؛ هرچند کم و ناملموس. تا حالا برای خیلی از ما پیش اومده که یه حالت نه خیلی شاد و نه خیلی غمگین داشتیم و با شنیدنِ یه آهنگ کلی حال و هوامون عوض شده.

فقط میخواستم بگم خیلی حواسمون به ارتباطاتمون با دنیای اطرافمون باشه. ممکنه همین آدما، همین کتابا و فیلما کلا خطِ فکریمونو خیلی تغییر بدن و به سمتی سوق بدن ما رو که حتی توی کابوس هم از دیدنش وحشت داشتیم! سعی کنیم بجای آدمایی که یاس و ناامیدی حتی از چهرشون میباره با آدمای امیدوارتر و خوشبین تر معاشرت کنیم. بجای کتابایی که ارزش خواندن و وقت صرف کردن ندارن کتابایی بخونیم که هرچه بیشتر ما رو به انسانیتِ واقعی نزدیک‌ کنن. در عوضِ دیدن فیلمایی که هیچ محتوای ارزشمندی ندارن فیلمایی تماشا کنیم که ما رو با مسائل اجتماعی آشنا تر کنن و بجای پر کردنِ گوشهامون با اراجیف برخی خواننده ها که فقط آدمامو یاد بدبختیا و مصیبتاش میندازه آهنگایی گوش کنیم که حالمونو بهتر کنه.

این حرفا زاییده ی ذهن مشوش و درگیرِ منه وقتی یه اتفاقایی رو میبینم که توی زندگی بعضیامون رخ میده و هیچ دلیلی جز روابط اشتباهی نداره. پس خوب بخوانیم، خوب ببینیم، خوب بشنویم و با خوب ها معاشرت کنیم باشد تا رستگار شویم.(مثلاااا با من معاشرت کنید که خودم به نوعی فائزم:] ) خودشیفته ام خودتونید!
مواظب خودمون و دلامونو و آرامشمون و کسایی که دوستشون داریم، باشیم:))

بی ربط به پست: یه آهنگی هست وقتی گوشش میدم تا آخرش هزاربار توی دلم میمیرم واست! و هنوزم حس میکنم یه بمیرم برات بهت بدهکارم!!!

بی ربط تر: اصلااااا توقع اون کامنتارو برای پست قبل نداشتم:] چی بگم جز اینکه خیلی خوبید دوستای عزیزم. واقعاااا غافلگیر شدم.
یه کامنت تصویری داشتم برای پست قبل از طرف کالیستو خیلی بجا و به موقع بودش و خیلی به دلم نشست:) ایناهاااش! مرسیییی کالیستو جان.

خیلی بی ربط تر: لینک اون آهنگی که خواستید رو اضافه کردم. اومدم بگم کامنتای خصوصی بسته بودن! منم فقط خصوصی کامنت میدم. گفتم اینجا بگم بهتون.

اینو هم‌من خیلی دوس دارم! اصن من کلا آهنگا و صدای همایون شجریان رو دوس دارم:)

مرد داریم تا مرد!

یکی سرِکار

یکی سرِبار
آهای خبر دار! یکی سرِ دار.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار Charlie راه روشن آموزش های کاربردی اتوکد Jennifer نگین کویر طراح مد گردابی آموزش اکسل دانلود فیلم و انیمه